منو

مزایای ادپرتال برای صاحبان رسانه

 

آیا صاحب  نشریه چاپی / جایگاه تبلیغات محیطی / بیلبورد / رسانه های صوتی و تصویری / سایت پربازدید/ کانال تلگرام/صفحه اینستاگرام /شبکه تبلیغات دیجیتال / سالن همایش یا تامین کننده هدایای تبلیغاتی ... هستید؟

آیا رسانه تبلیغاتی دارید که بخشی از ظرفیت آن خالیست؟ آیا تمایل به معرفی مزایا و ویژگیهای جایگاه تبلیغاتی رسانه تان به آگهی دهندگان دارید؟

آیا میخواهید بدون دردسر داشتن دفتر آگهی از رسانه تان درآمد کسب کنید؟

ادپرتال برای شما مالکان و مجریان متولی رسانه های تبلیغاتی که برای تکمیل ظرفیت خالی رسانه هایتان نیازمند اطلاع رسانی این ظرفیت و تعیین قیمت مناسب و پیدا کردن مشتریان و مخاطبین هستید، راه حل مناسبی را فراهم نموده است. سیستم ادپرتال همانند یک نرم افزار رایگان مدیریت آگهی ها و رسانه ها به صورت فروشگاه آنلاینی برای رسانه های شما عمل می کند و از طریق این سامانه میتوانید ضمن معرفی و فروش ظرفیت رسانه هایتان ، با در نظر گرفتن شرایط فروش ویژه برای رسانه هایتان مشتریان و مخاطبین را جذب و ترغیب کنید. جدول زمانی پر و خالی بودن ظرفیت رسانه شما در ادپرتال توسط شما مدیریت شده و با پیش فروش یکجای ظرفیت های رسانه تان به مشتریان و مخاطبین میتوانید از خالی ماندن ظرفیت پیش گیری نمایید. صاحبان رسانه ها بعضا خودشان هم نیاز به تبلیغات در سایر رسانه ها دارند. ادپرتال شرایطی را فراهم نموده که شما به عنوان مالک یا مجریان رسانه های تبلیغاتی بتوانید ظرفیت خودتان را با ظرفیت سایر صاحبین رسانه تهاتر نموده و بدون هزینه نقدی خودتان را تبلیغ و از مزایای تهاتر متقابل سود ببرید. هم اکنون ثبت نام کنید و رسانه تان را ثبت و درآمد کسب کنید.